У Біляївському районі Одеської області планують реформування загальноосвітніх шкіл 1-3 ступенів. Про це стало відомо з відео звернення депутата Одеської обласної ради Дмитра Чапіра з посиланням на управління освіти Біляївського району.

Дмитро Чапір звернув увагу освітянського суспільства та батьківських комітетів на дуже важливий процес, який проходить на території Одеської області.

Районне управління освіти готує концепцію реформування загальноосвітніх установ.  А саме, розділити ЗОШ 1-3 ступенів на освіту 1-2 ступенів і створення Ліцею. 

Таким чином в Управлінні освіти Біляївського району планують зробити Ліцеєм Мiжлиманську  ЗОШ, шляхом переведення учнів початкової школи в інші навчальні заклади. 

Депутат виступив проти ліквідації Мiжлиманськоі ЗOШ 1-3 ступенів, звернувшись в офіційному листі до начальника Управління освіти Біляївської райдержадміністрації Гладких А.О з проханням розглянути питання щодо розробки проектно-кошторисної документації на реконструкцію Мiжлиманської ЗОШ 1-3 ступенів зі збільшенням учнівських місць, яка би дозволила подальшому утворити ліцей з залишенням 1-2 ступенів.

Крім цього, Дмитро Чапiр закликав всіх, хто пов’язаний з освітнім процесом, хто бере участь в суспільному житті Мiжлиманья, а також батьківські комітети вивчити дане питання і підняти його в рамках шкіл.