Голова Одеської обласної державної адміністрації, Максим Куций розпорядився у дводенний строк привести структуру районних державних адміністрацій у відповідність до додатку 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» з урахуванням розподілу граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій.

Іншими словами, за два дні повинен бути скорочений штат керівництва РДА в рамках виконання постанови Кабінету міністрів. Кожна РДА складається з апарату, управління, відділів і т.д. При цьому апарат включає щонайменше 18 співробітників: голови райадміністрації, заступника, фахівців, відділів та секторів. Кабінет міністрів України пропонує скоротити мінімальну чисельність апарату до 13 осіб, а також вирівняти відділи та сектори по мінімальному числу співробітників.

За нинішнім законодавством, РДА рекомендується створювати 18 структурних підрозділів (17 + служба у справах дітей).

Кабмін пропонує скоротити цю кількість вдвічі — до дев’яти (або восьми + служба у справах дітей), в тому числі ліквідувати управління агропромислового комплексу, взаємодії з громадськістю, економічного розвитку і торгівлі, туризму і курортів та охорони здоров’я.

Згідно з розпорядженням Максима Куцого, найбільше число робочих місць збереже Беляевская районна держадміністрація — 83 людини. У Лиманської РДА має залишитися 78 співробітників, а в Болградської і Овідіопольської — по 75 осіб. Найменше співробітників збережеться в Подільській РДА — 46 осіб.