Автодорогою Р-71 на території Біляївського району курсують великогабаритні вантажівки з наявним перевантаженням, що в свою чергу призводить до руйнування життєвоважливої дорожньої артерії Міжлимання.

На це неодноразово акцентував увагу депутат Одеської облради Дмитро Чапір. 

10 грудня Дмитро Чапір на черговому засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та морегосподарства Одеської обласної ради, виніс питання установки пересувного вагового комплексу на існуючій площадці в с. Латівка. Такі заходи мають значно зменшити незаконний автопотік перегрузу, що вбереже дорожнє покриття від руйнування єдиного сполучення з Одесою і районним центром для 14 населених пунктів Біляївського району.

Профільна комісія обласної ради єдиноголосно підтримала свого колегу та колегіальним висновком рекомендовала Управлінню транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської ОДА, вжити заходів з вимогою найскорішого запуску роботи вагового комплексу на ділянці Р-71. 

В свою чергу, голова постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та морегосподарства Одеської обласної ради, Роман Сеник заявив, що найближчим часом члени профільної комісії очікують засідання з головою Одеської облдержадміністрації, для комплексного вирішення і боротьби з перевантаженням на автошляхах області.

Відмітимо, що протягом трьох останніх років Уряд країни ніяк не може вирішити питання боротьби з автотранспортом, що курсує з надлишковою вагою по всій Одеській області-морських воротах України. Внаслідок чого дорожнє покриття зазнає руйнуванню, а коштів на якісний і своєчасний ремонт не вистачає.