16-17 грудня в м. Харків відбулась I Межнародна науково-практична конференція “SCIENCE, SOCIETY, EDUCATION: TOPICAL ISSUES AND DEVELOPMENT PROSPECTS”, серед учасників в заході прийняли дистанційну участь і одеські науковці.

Про це «Тезісу» розповіли в громадській організації «Краєвєд».

В рубриці «Історичні науки» керівник ГО «Краєвєд» Євген Забіянов, надіслав роботу по темі: «Краєзнавчі електронні бібліотеки півдня України як віртуально-дослідницький простір з вивчення регіональної історії».

В своїй статті одеський краєзнавець детально розкрив сутність E-бібліотек та їхню роль в науково-практичній діяльності на прикладі online-library ГО «Краєвєд».

Також свої статті дистанційно надали студенти, асперанти та викладачі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Одеського національного політехнічного університету, Азовського морського інституту Национального університету «Одеська морська академія», Інститут проблем ринку та економікоекологічних досліджень НАН України м. Одеса.

За підсумками I Межнародної науково-практичної конференції виданий науковий сбірник всіх статей «Наука, суспільство, освіта: актуальні питання та перспективи розвитку».