В рамках реалізації міської цільової програми «Культура Білгорода-Дністровського – 2018-2020 роки» визначено стипендіатів серед ветеранів культосвітньої роботи та серед талановитих творчих працівників з числа молоді міста на Одещині.

Про це повідомляють на офіційній веб-сторінці міської ради.

Зокрема, у 2020 році стипендію у розмірі 500 грн. щомісячно буде отримувати Зінаїда Олександрівна Морозюк, 1947 р. н., ветеран праці, яка понад 30 років працювала в сфері культури міста. Останні роки, зокрема з 2003 по 2012 рік, Морозюк З.А. займала посаду адміністратора Білгород-Дністровського центру культури та дозвілля, а з 2012 по 2018 рік була завідуючою сектором з основної діяльності ЦКтаД. З 2018 року Морозюк З.О. перебуває на пенсії, важко хворіє, але завжди цікавиться справами, спілкується з колегами, відвідує заходи ЦКтаД.

Зінаїда Олександрівна вже 22-ий ветеран, який, перебуваючи на пенсії, отримує галузеву стипендію, яка призначається в Білгороді-Дністровському з 2009 року з метою соціальної підтримки ветеранів праці, які внесли вагомий особистий внесок у збереження та розвиток культурних надбань.

З 2014 року в місті запроваджено стипендію для талановитих творчих працівників і аматорів народного мистецтва з числа молоді. За цей період стипендію отримували творчі працівники КУ «Білгород-Дністровський центр культури та дозвілля» – Анатолій Красовський (2014 р.), Олександра Данилова (2015 р.) та Віолетта Молодецька (2016 р.), викладач по класу бандури КУ «Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург» Марина Кулеба (2017 р.), а також Урдя Валерія, старший науковий співробітник КУ «Білгород-Дністровський краєзнавчий музей» (2018 р.).

В цьому році стипендію призначено Замрій Яні – режисеру театралізованих заходів, керівнику студії «Вокал Time» КУ «Білгород-Дністровський центр культури та дозвілля».

Як відмічають в міськраді, за час роботи в ЦКтаД Замрій Я.М. зарекомендувала себе як ініціативний та грамотний фахівець. Бере участь в створенні сценаріїв, яскраво проявляє себе в якості вокалістки та ведучої різнопланових міських заходів. Як керівник студії та режисер, Яна велику увагу приділяє пошуку музичного матеріалу та постановці концертних номерів. А вихованці її студії «Вокал Time» – постійні учасники концертних програм, творчих фестивалів та інших культурно-мистецьких заходів.

Яна Замрій веде плідну співпрацю з гарнізонним Будинком офіцерів. Постійно бере участь у концертах для воїнів АТО/ООС як у військових частинах міста, так і у виїзних програмах.