В селі Вигода Біляївського району рятували чоловіка та жінку літнього віку — горіла господарська будівля.

Про подію, що сталася 7 лютого повідомили на сторінці ІС «Жителі села Вигода» в Facebook, посилаючись на інформацію місцевих мешканців та працівника Біляївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області.

Місцевий очевидець Едуард Краснюк, повідомляє сільській інтернет-спільноті, що пожежу в сусідній будівлі, він помітив близько 06:20 ранку — горіла кухня біля жилого дому.

Небайдужі сусіди, не гаючи часу відразу зателефонували за номером «101» та кинулись у житловий будинок поруч з пожежою. Там спала сім`я власників житла — чоловік та жінка літнього віку.

До приїзду рятувальників, на пожежу збіглися сусіди і за допомогою підручних засобів та води почали гасити, щоб не дати вогню перекинутись на житловий будинок поруч.

Близько години після виклику, на місце пожежі приїхав екіпаж Біляївського МРС, а згодом за 10 хвилин і 14 ДПРЧ м. Теплодар. Орієнтовно о 9 годині ранку, пожежа була локалізована.

Жертв та постраждалих немає.

За словами Едуарда Краснюка, зателефонувавши за номером «101», він попав до м. Роздільна, потім пішло переключення на Біляївку. За припущенням чоловіка, рятувальники їхали так довго ще й по причині погіршення погодних умов.

Звертаємось, у випадках виявлення пожежі негайно телефонуйте за номером «101», або «112». Диспетчер поставить вам ряд запитань — надайте якомого чіткі і лаконічні відповіді. Закінчивши телефонну розмову, залишайтеся поблизу, щоб скерувати пожежні автомобілі, які приїдуть на місце події.