Доопрацювання проєкту перспективного плану ОТГ Одещини

У Одеській обласній державній адміністрації  11 лютого завершились  кущові робочі наради з представниками районів області по доопрацюванню проєкту перспективного плану створення об’єднаних територіальних громад, повідомляють в Прес-службі апарату районної державної адміністрації.

 Нинішні райони області буде об’єднано у округи згідно з рекомендаціями і зауваженнями Міністерства розвитку громад та територій України.  

У нарадах  крім керівництва ОДА беруть участь  директори профільних департаментів, голови місцевих рад, та районних державних адміністрацій, представники громадських організацій, регіональних відділень асоціацій органів місцевого самоврядування, жителі територіальних громад. 

Делегацію Біляївського району очолив голова районної держадміністрації Самокиш В.П. Також  у цей день були присутні делегації з Арцизького, Саратського, Кодимського, Ананіївського, Білгород-Дністровського та Овідіопольського районів.

Роботу організовано так, що кожен бажаючий мав змогу висловитись і бути почутим, щоб вплинути на майбутнє своїх  спроможних і сильних ОТГ.

Всі побажання буде проаналізовано для оновлення проекту перспективного плану ОТГ області, який буде направлено до Кабінету Міністрів України.