Одеський борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ візьме участь в чемпіонаті Європи, який відбувається в Римі.

Про це повідомляє Пресс-лужба відділення НОК України в Одеській області.

Кандидат на участь в Олімпіаді-2020 побореться за нагороди в неолімпійській категорії (до 79 кг). Зазвичай Василь МИХАЙЛОВ (тренери – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК) виступає в категорії «до 74 кг», і саме в цій категорії боротиметься за олімпійську ліцензію на відбірковому турнірі, який відбудеться в Будапешті 19-22 березня. Чемпіонат Європи є для одеського спортсмена одним з етапів підготовки до ліцензійного турніру.

Василь вийде на римський килим 14 лютого, де він, нагадаємо, переміг у січні на турнірі «Маттео Пелліконі», саме в категорії «до 79 кг». Фінальні сутички заплановані на 15 лютого.

На чемпіонаті Європи-2019 Василь МИХАЙЛОВ посів 5-е місце в категорії «до 74 кг».