14 лютого 2020 року в сільській раді відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших  держав.

Під час заходу учасниками зібрання були покладені квіти до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Далі захід продовжився в Будинку культури. Перед усіма присутніми виступила т.в.о сільського голови Рибачок А.Ю., яка відмітила, що в цей день  ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, які виконували свій військовий обов’язок. Ми схиляємо голову перед їх подвигом, перед мужністю та витримкою.

З нагоди свята кожен воїн – інтернаціоналіст: Кундилевський Олександр Станіславович,Костюк  Євгеній Євгенійович, Мігович  Петро Михайлович, Лупу Федір  Зіновійович, Завадський  Олег Анатолійович, Швець Володимир Миколайович, Політаєв Олександр Євдокимович, Жигадло Сергій Нарцизович, Степанова Катерина  Аврамівна, Шевченко Валентина  Терентіївна, Плитчук Олексій Олексійович  були відмічені подяками та грошовими винагородами за  сумлінну службу, героїзм  та мужність проявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку.

Захід продовжили аматори сільського Будинку культури, які підготували чудову концертну програму патріотичної тематики. 

 Спеціалісти сільської  ради також відвідали Іоненко Валентину Яківну, матір загиблого воїна-інтернаціоналіста,   висловивши їй свої співчуття та слова подяки   і вручили квіти, продуктовий набір та грошову винагороду.