Прокуратура зупинила скандальне будівництво багатоквартирного будинку на Балківській.

Прокурори прокуратури Одеської області, за результатом опрацювання висвітленої у ЗМІ інформації, виявили факт порушення містобудівного законодавства при проведенні робіт з реконструкції житлового будинку у 10 поверхову багатоквартирну будівлю по вулиці Балківській в Одесі.

Про що повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

Так, Управлінням архітектури та містобудування Одеської міської ради видані містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкту будівництва одному з підприємств Одеси на реконструкцію житлового будинку в багатоквартирний, попри відсутність у забудовника правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

Завдяки вжитим прокуратурою та Управлінням ДАБК Одеської міської ради заходам незаконні дозвільні документи скасовано. Проте підприємці вирішили оскаржити таке рішення контролюючих органів до суду, оскільки вважають свої дії цілком законними.

Натепер, завдяки стійкій позиції прокуратури, проведення будівельних робіт зупинено до прийняття остаточного рішення у справі.

Разом з тим прокурори з’ясували, що право власності на житловий будинок, який реконструюється, зареєстровано на підставі незаконного рішення державного реєстратора, що призвело до вибуття з комунальної власності територіальної громади земельної ділянки площею понад 600 м кв.

Прокуратура звернулась до суду з вимогою скасувати зазначене рішення реєстратора, знести самочинну забудову та привести земельну ділянку до попереднього стану.


Читайте також: