В кулуарах Верховної Ради України працювала виставка експонатів шкільного музею на Одещині.

Про що повідомляють в прес-службі Апарату Верховної Ради України.

З нагоди Національного свята Республіки Болгарії працювала виставка «Із України з любов’ю до прабатьківщини — Болгарії».

Експозиція виставки складалась з експонатів Болградського історико-етнографічного музею, етнографічного музею Криничненської загальноосвітньої школи Болградського району Одещини, а також матеріалів, що розкриватимуть сучасний туристичний та культурний потенціал Болгарської Республіки.

Зокрема, були представлені предмети болгарського побуту кінця XIX та початку ХХ століття, текстиль, кераміка, національні костюми, прикраси, історичні фотокартки та картини, що відображають матеріальну культуру болгарського народу, його традиції, звичаї, ремесла та промисли.

Під час відкриття експозиції, 5 березня також лунали національні болгарські пісні у виконанні Народного фольклорного ансамблю болгарської музики та пісні «Криничанка» (Болградський район).

Оглянути експозицію можна було протягом пленарного тижня з 3 до 6 березня в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України.

Національне свято Республіки Болгарії – день звільнення країни від османського рабства.

Виставка «Із України з любов’ю до прабатьківщини — Болгарії» була відкрита за сприяння Посольства Республіки Болгарія в Україні та групи міжпарламентських зв’язків з Республікою Болгарія.


Фото: iportal.rada.gov.ua