З 27 на 28 березня будуть закриті всі кордони України, перетинати їх можна буде лише на особистому транспорті з обмеженою кількістю пасажирів. Про це стало відомо під час наради комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та питань надзвичайних ситуацій, яке провів голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций за участі Одеського міського голови Геннадія Труханова.

Під час наради були обговорені питання, пов’язані з введенням в Україні надзвичайної ситуації та продовженням карантину до 24 квітня. Зокрема, було підкреслено, що права та свободи громадян стан НС не обмежує. 

На засіданні були оговорені питання дотримання превентивних та карантинних заходів серед населення, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції в Одеському регіоні.

Також на засіданні йшлося про посилення відповідальності за недотримання карантину; було розглянуте питання щодо можливого закриття продовольчих ринків (при частковій роботі оптових баз). 

Триватимуть роботи на розпочатих будівництвах при дотриманні санітарних норм.

Крім цього будуть посилені заходи стосовно руху роботи громадського та службового транспорту (керівникам підприємств слід чітко встановити розклад і графік доставки співробітників на об’єкти).