Відділення швидкої допомоги с. Іллінка отримало новий сучасний реанімобіль, який обслуговуватиме пацієнтів трьох сільських рад на Міжлиманні Біляївщини.

Подія сталась 26 травня, нову карету швидкої зустрічали депутат обласної ради від виборчого округу №15, Дмитро Чапір; завідувач Міжлиманською лікарняною амбулаторією ЗПСМ с. Іллінка, Микола Антощук; старший фельдшер підстанції екстреної швидкої медичної допомоги ППБ с. Іллінка, Євген Солоденко та інші лікарі й медичні працівники.

Нагадаємо, 20 травня в «Тезис» повідомлялося, що п’ять машин швидкої медичної допомоги класу «Б» надійдуть на станції в населені пункти Біляївського району. Серед цього списку значилось і с. Іллінка:

В Беляевский район поступят новые кареты скорой медпомощи


Антощук Микола, завідувач Міжлиманською лікарняною амбулаторією ЗПСМ:

— Для нас це дуже значуща подія, адже це безпека людей, які мешкають на ділянці обслуговування — території майже всього Міжлимання. Велика заслуга та робота над тим, що сучасна швидка-реанімобіль потрапила саме на нашу станцію, належить депутату облради Дмитру Петровичу Чапіру.

Євген Солоденко, старший фельдшер підстанції екстреної швидкої медичної допомоги ППБ с. Іллінка:

— До сьогоднішнього дня, на базі нашої станції була слабо оснащена швидка на шасі УАЗ. Враховуючи специфіку цієї машини та якість покриття наших доріг, хворих транспортувати ставало просто неможливим, особливо з тяжкими переломами. Інша річ новесенький та сучасний реанімобіль «Ford». Для нас це справжній подарунок, тому хочеться подякувати всім, хто причетний до такого устаткування станції.

Олена Семчук, фельдшер 245-ї бригади підстанції екстреної швидкої медичної допомоги ППБ с. Іллінка:

— За добу в нас буває до шести викликів та відповідно виїздів бригади екстреної допомоги. При наявності нової карети швидкої, суттєво покращиться якість медичної допомоги населенню, порятунок найціннішого — життя. Протягом останніх семи років, в нашому обслуговуванні був автомобіль, який поступається новій швидкій практично у всьому — швидкості руху, комфорту та безпеки хворих і звісно ж медустаткуванням. Реанімобіль має електрокардіограф з можливістю онлайн-роботи, кисневі балони, дефібрилятор, відсмоктувачі, інгалятор, пульсоксиметр, глюкометр, інтубаційні набори від малого до великого, транспортувальні матраци, ручну мобілізацію, якісно нові каталки, фіксатори голови хворого, зручні сидіння для лікарів та супроводжуючих, інше сучасне і вкрай необхідне устаткування. Є навіть клімат контроль в салоні та підігрів для ліків. Всього цього нам дуже бракувало!

Дмитро Чапір, депутат Одеської обласної ради:

— Нові автомобілі швидкої допомоги в заклади Одещини, закуплені в рамках медичної субвенції з держбюджету та співфінансування з обласного бюджету, на суму 200 млн гривень. Сучасні швидкі, окрім Іллінки, також покращать роботу станцій Біляївського району, а саме в м. Теплодар, селах Троїцьке, Великий Дальник, Дачне та Маяки. Хочеться побажати всім міцного здоров’я, а швидкі-реанімобілі щоб якомога рідше знадоблялися нашим мешканцям!