Якщо Біляївська районна рада не виділить необхідну матеріальну допомогу, то це призведе до ліквідації підприємства, вважає в.о. директора КП «Лікарняна аптека» Юрій Пирогов.

Свою заяву новий очільник комунальної мережі аптек, зробив 27 травня на засіданні постійної комісії Біляївської райради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.


Читайте також:

Порятунок КП «Лікарняна аптека» — на Біляївщині депутат ініціює позачергову сесію


Юрій Пирогов, у своєму зверненні до членів профільної комісії та присутніх, зазначив про наявні боргові зобов’язання перед постачальниками препаратів та реальну небезпеку втрати соціально важливого об’єкту, а з ним і суттєвої небезпеки для населення. Він вважає, якщо районна рада не виділить з бюджету необхідну матеріальну допомогу, то це призведе до ліквідації підприємства. Але борги, що існують, залишаться за райрадою, як за кінцевим бенефіціаром.

Господарство працювало протягом 17 років, були робочі місця, що своєю чергою приносило доходи до районного бюджету і надавало послуги із забезпечення пільгової категорії громадян ліками за державними програмами. Наразі люди вже втрачають роботу, протягом 4 місяців на Біляївщині перебої з отриманням препаратів інсуліну.Читайте також:

Диабетикам в Беляевском районе приходится покупать инсулин за свой счет (видео)

На Одесчине сигнал о банкротстве аптечной сети подавали ещё год назад

На Одещині мережу комунальних аптек довели до банкрутства