За квітень-2020 обсяги нарахування доплат до заробітних плат медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я Одещини, складають 5 млн 506,6 тис. гривень.

Про що стало відомо, 2 червня під час засіданні постійної комісії Одеської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Йдеться про доплати медикам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SaRS-CoV-2 за квітень 2020 року (Програма Доступна медицина).

Таким чином, по опорним лікарням які залучені в І етапі надання медичної допомоги хворим на COVID-19, необхідні виплати за квітень становлять: 3 млн 387,8 тис. гривень. Працівники інших закладів охорони здоров’я Одеської області, які надають первинну, вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, які безпосередньо зайняті ліквідацією захворювання серед людей, хворих на коронавірусну хворобу (COVID -2019) — 2 млн 118,8 тис. гривень.

Виплати здійснюються коштом обласного бюджету, відповідно до регіональної цільової програми «Доступна медицина на 2018-2020 роки» та рішення Одеської обласної ради «Про встановлення доплати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті ліквідацією захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID -2019)».