Який механізм та порядок нарахування доплат медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19?

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що виплати здійснюються коштом обласного бюджету, відповідно до регіональної цільової програми «Доступна медицина на 2018-2020 роки» та рішення Одеської обласної ради «Про встановлення доплати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті ліквідацією захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID -2019)».

Редакції «ТЕЗИС ОДЕЩИНИ» надали роз’яснення у КНП «Біляївський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Обсяги доплат медичним та іншим працівникам розраховувались виходячи з середнього розміру заробітної плати зобов’язковими підвищеннями, надбавками за фактично відпрацьований час працівникам, які безпосередньо контактували з пацієнтами хворими на COVID-19.

Сума доплат з нарахуванням в квітні місяці склала 91 473,16 грн., в травні місяці — 350 115,60 грн.

Зазначені доплати будуть виплачені працівникам підприємства відповідно до табелів обліку робочого часу при наявності бюджетних призначень.

Таким чином субвенція з обласного бюджету надходить до районного. На останньому рівні постійна комісія з питань бюджету, банківської діяльності, спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики Біляївської районної ради, відповідно з розпорядженням Біляївської районної державної адміністрації — розподіляють кошти на доплату медичним та іншим працівникам.


Читайте також:

COVID-19: в Одеській області медики отримають доплату понад 5,5 млн гривень


СOVID-19: всі медики на Одещині отримають регіональну доплату


Тарас Матюшкін: в Біляївському районі підтримали доплату медикам на час карантину


Карантин: на Одещині медики потребують доплати


Дмитро Чапір: вважаю, що наразі всі медпрацівники заслуговують додаткової оплати


Черга за районами — в Одеській облраді доплатять працівникам медзакладів


Карантин: медпрацівникам Одещини планують регіональну доплату