Поліцейські дають поради жителям та гостям Одещини, як вберегти своє майно під час відпочинку на узбережжі.

Вкрай актуальними вони є саме зараз, у курортний сезон, коли сама думка про подорож до моря неабияк розслабляє людей і робить легкою жертвою для злодіїв, що полюють на цінні речі відпочивальників.

Про що повідомляють у Відділі комунікації поліції Одеської області.

Найчастіше під час відпочинку біля води предметом посягань зловмисників стають ґаджети, прикраси та гроші, залишені без нагляду. Відтак краще, якщо ви оселилися на базі відпочинку і там є камери схову, цінні речі здати туди, або до камер зберігання біля пляжу. В іншому випадку тримайте майно в полі зору, а йдучи купатися, залишайте когось зі своєї компанії наглядати за речами. І не беріть із собою на пляж багато готівки, краще користуватися банківськими картками – якщо вона потрапить до чужих рук, її необхідно заблокувати та цим самим зберегти гроші.

Нерідко у туристів викрадають цінні речі прямо з готельних номерів. Щоб цього не сталося, не розповідайте малознайомим людям, що ви привезли з собою на відпочинок і де все зберігаєте. Не запрошуйте нікого до себе в номер (ви ж не можете бути впевненими, що привітні люди, з якими ви щойно познайомилися, є такими насправді), а йдучи з готелю, переконайтеся, що зачинили вікна та двері.

Майте також на увазі, що на відпочинку можна стати жертвою грабіжників, які тільки й видивляються, що на вас є цінного. Тож, виходячи на прогулянку, не надягайте велику кількість дорогих прикрас і помірно вживайте спиртні напої, що роблять вас уразливішими.

Якщо ж ви стали жертвою злочинців, негайно телефонуйте на лінію «102» або звертайтеся до представників туристичної поліції, які постійно патрулюють курорти Одещини.