Один робочий день з громадської діяльності депутата — Міжлимання Біляївщини

17 липня, депутат Одеської обласної ради Дмитро Чапір у с. Латівка провів особистий прийом виборців Августівської сільської ради на Біляївщині. Журналісти газети «ТЕЗИС Одещини» також працювали на місці та мали можливість ознайомитись з робочим днем обранця регіонального зібрання на виборчому окрузі №15.

Впродовж двох годин в приміщення сільського клубу Латівки, де відбувся прийом, до зали приходили активні представники місцевої громади. Віч-на-віч обговорювали безліч питань, які турбують мешканців, як особисто так і проблеми та ініціативи суспільного характеру.

Одним з таких наболілих для жителів Латівки, стоїть питання постійних перебоїв електропостачання. Часте відключення електроенергії призводить до виходу з ладу побутової техніки жителів, а в літній період у людей масово псуються харчові продукти. Все це б’є по сімейному бюджету і комфорту проживання понад 2 тис. жителів населеного пункту, що межує з обласним центром Одеса.

Не відкладаючи, депутат обласної ради підготував звернення до Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОДА, а також Північний РЕМ АТ Одесаобленерго. Як зазначив Дмитро Чапір, необхідно спільно та оперативно відпрацювати це питання, з’ясувати в чому причина і направити на усунення недоліків організацію, що обслуговує.

Після завершення особистого прийому громадян, політик виїхав в адміністративний центр сільської ради — Августівку. На місці поспілкувався з робітниками комунальних установ, ознайомився з нещодавно проведеними роботами з покращення матеріально-технічної бази та інфраструктури громади.

Цього дня, на Міжлиманні завершився поточний дрібний ремонт на ділянці автодороги загального користування Р-71. Протяжність робіт склала близько 5 км. В результаті численних звернень минулого року, ділянку дороги між в’їздом у село Августівка на автодорозі Р-71 та населеним пунктом Черевичне, вдалося включити до плану робіт-2020 балансоутримувача автошляху ДП «Служба місцевих автомобільних доріг».

Багато років сполучення між селами Августівської сільради знаходилось вкрай незадовільному станові. За результатами комісійного обстеження, на дорозі зафіксовані значні пошкодження, внаслідок довготривалого руху великовантажного транспорту, автобусів, а також недотримання міжремонтних термінів. Після осінньо-зимового періоду 2019-2020, дорожнє покриття значно вкрилося вибоїнами та ямами. Що суттєво заважало рухові маршрутних автобусів з міста Одеси, шкільних автобусів та спеціального транспорту.

— Сьогодні, спільними зусиллями ми змогли зробити комфортний під’їзд ще до одного населеного пункту. Безумовно, основна заслуга і довга планомірна робота належить нашому колезі по депутатському корпусу від фракції «Довіряй ділам», Петру Колісніченко. Своєю чергою, підтримуючи таку необхідну роботу, на кожній нараді в облдержадміністрації, я всіляко ставив акцент щодо необхідності фінансування та початку дорожнього ремонту, — розповів Дмитро Чапір.

Разом відвідуючи прикрасу села — Августівський сільський Будинок культури, ми на власні очі переконались, що заклад культури впевнено і стрімко розвивається. Художня самодіяльність, робітники та глядачі знаходяться у комфорті та безпеці. Храм культури конкурує за своїм оснащенням з подібними закладами не тільки на території Біляївщини.

Як розповіла директорка сільського Будинку культури Інна Воловик, наразі до запуску готується нова сучасна танцювальна зала, для більш безпечних та професійних занять у комфортних умовах майже семидесяти дітлахів с. Августівка. В приміщені буде дзеркальна стінка, переносні хореографічні станки, спеціальне покриття полу. Все це робиться, для сприяння розвитку творчих здібностей дітей на території громади, зокрема їх хореографічних навичок.

Протягом півсторіччя з дня відкриття закладу культури, в ньому не було внутрішніх санітарних вузлів. Аматори, більшість з яких дітлахи, були вимушені користуватись громадською вбиральнею на вулиці. Особливо такі незручності викликали значний дискомфорт в осінньо-зимовий період, захворювання серед робітників та учасників художньої самодіяльності.

— Завдяки депутатській діяльності Дмитра Петровича Чапіра та за участю Августівської сільської ради, ми поступово покращуємо базу закладу. Ось, нещодавно у нашому Будинку культури з’явилися облаштовані, внутрішні теплі вбиральні, — каже Інна Воловик.

Підсумовуючи один робочий день з громадської діяльності депутата Одеської обласної ради, Дмитро Чапір з легкою втомою та посмішкою на лиці, зазначає:

— Отримую неабияке задоволення від можливого спілкування під час прийомів виборців, які стали можливими після послаблення норм карантину. Хоч і не так швидко, як хотілося б, але відрадно бачити поліпшення інфраструктури в наших селах. Все це ще раз підкреслює, що синергія на всіх рівнях влади, залучення у роботу активістів громади — неодмінно дає позитивні результати, для їх жителів!