Під головуванням очільника постійної комісії Одеської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, Дмитра Чапіра відбулась робоча нарада з питання забезпечення централізованим водопостачанням населених пунктів.

В роботі засідання взяв участь директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОДА, Антон Шалигайло та директор філії «Інфоксводоканал», Ігор Лисенко.

Як відомо, наразі в багатьох населених пунктах регіону існують технічні умови щодо централізованого водопостачання, які застаріли не відповідають вимогам пропускної здатності. Тобто дійсні техумови не можуть на сьогодні повною мірою задовольнити абонентів у споживанні водою.

Фахівці у сфері ЖКГ, проаналізувавши зібрану інформацію прийшли до висновків у необхідності та пріоритетності роботи щодо задоволення потреб населення і допомогти у цьому органам місцевого самоврядування. А саме на робочій нараді визначені цілі та задачі у необхідності відпрацювання заходів збільшення технічних умов в проблемних населених пунктах.

— Проблематика визначена, тепер наша робота продовжується з місцевими радами, адже необхідно розробляти проєкти реконструкції та ремонту систем водопостачання і саме головне віднайти необхідне фінансування для їх реалізації і втілення у життя. Вода, за яку сплачують наші мешканці повинна не лише відповідати всім вимогам якості, а й постачатись повною мірою, — розповів «Тезісу», Дмитро Чапір.