Парафіяни православної церкви Святої Мучениці Татіани в селі Вигода на Одещині подарували сільському храмові Хрест запрестольний. Релігійне начиння привезено напередодні зі Свято-Успенської Почаївської лаври, про що повідомляють в інтернет-спільноті “Жителі села Вигода”.

06 вересня, під час недільної служби Божої, подарунок вручили Настоятелю сільського храму, протоієрею Вадиму Рудому.

Фото: Тетяна Кац

Більш як десять вигодянців, парафіян храму Святої Мучениці Татіани прийняли цього року участь у віковій традиції — хресній ході понад 200 км з нагоди Успіння Пресвятої Богородиці. 19 серпня разом з більше 10 тис. православних вірян, мешканці вийшли з м. Кам’янець-Подільський та рушили урочистою церковною ходою впродовж семи днів до м. Почаїв.

Потік паломників розтягнувся не на один кілометр, серед учасників були — діти, дорослі і навіть літні. Люди брали з собою намети й каримати, деякі спали просто неба. Традиції масштабної хресної ходи з Кам’янця-Подільського у Почаївську лавру вже понад 200 років.

25 серпня по прибуттю до Свято-Успенської Почаївської лаври, парафіяни з села Вигода вирішили зробити пожертву. Селяни придбали у церковній лавці лаври Хрест запрестольний, вагою майже 2 кілограми, який бережно доставили на малу Батьківщину.

Як повідомляє Настоятель храму Святої Мучениці Татіани, подароване на молитовну пам’ять релігійне начиння планують згодом облаштувати у вівтарі нової будівлі культової споруди. Нагадаємо, у жовтні 2015 року митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, звершив освячення місця під будівництво храму на честь святої мучениці Татіани с. Вигода.