Уродженець села Андріївка Білгород-Дністровського району на Одещині, Юрій ЗАХАРЕЄВ здобув дві перемоги на молодіжному чемпіонаті Європи з боксу та вийшов у півфінал. Таким чином, представник «Колосу» вже гарантував собі медаль.

Про що повідомляє Пресслужба відділення НОК України в Одеській області, посилаючись за матеріалами сайту ФБУ.

(фото: Юрій ЗАХАРЕЄВ зі своїм тренером Ігорем ЮРЕСКУЛОМ та тренерами збірної України).

Вихід у півфінал вихованцю Ігоря ЮРЕСКУЛА принесла перемога на румунським боксером Косміном Гермезіу. Бій пройшов в атакуючому стилі, але з перевагою нашого земляка, який закріпив ії нокдауном на останніх секундах поєдинку.

У першому бою Юрій здобув впевнену перемогу над Вукою Мічичем з Боснії і Герцеговини. Бій пройшов за повної переваги українця, який двічі – у першому та другому раундах – відправляв свого суперника у нокдаун. У підсумку поєдинок завершився достроковою перемогою Юрія Захареєва за рішенням судді у другій трихвилинці.

Півфінальний бій відбудеться 20 листопада. Як і в минулому році в Софії, суперником нашого боксера буде болгарин Емірджан Мехмед.

Нагадаємо, що в минулому році Юрій ЗАХАРЕЄВ став переможцем молодіжного чемпіонату Європи.

Ще один представник Одеської області – Дмитро ТОДОРОВ (тренер – Едуард ЛУЦКЕР), який виступав категорії «до 56 кг», на жаль, поступився вже в першому бою. Бій з Адріаном Предою з Румунії вийшов досить в’язким з обопільними шансами на перемогу. У багатьох епізодах українець виглядав ефективніше за опонента, та все ж судді винесли свій вердикт — перемога румуна.