Затверджено план перевірок ліцензіатів Одеської облдержадміністрації на 2021 рік, зокрема перевірять підприємства які здійснюють централізоване водопостачання та водовідведення на території регіону.

Відповідне розпорядження голови обласної державної адміністрації прийнято 27.11.2020, про що повідомляють на сайті Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності.

Всього, протягом 2021 року мають перевірити 45 різних суб’єктів господарювання, які діють на території Одещини. З детальним переліком, можливо ознайомитись за прямим посиланням ТУТ.

Як зазначається в ОДА, підприємства мають перевірити на дотримання вимог законодавства у сфері благоустрою території населених пунктів та поховання спеціалізованими комунальними підприємствами та дотримання ліцензіатами вимог ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти, господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.