11 січня, у Вигодянській сільській раді на Одещині відбулось позачергове п’яте пленарне засідання сесії.

Депутати розглянули сім проєктів та прийняли по ним рішення:

1) Про відміну рішення сесії Вигодянської сільської ради № 39-VIII скликання від 23 грудня 2020 року «Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селиш Біляївського району до комунальної власності Вигодянської сільської ради нежитлових будівель та вузлів обліку закладів освіти» та рішення № 40-VIII від 23 грудня 2020 року «Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Біляївського району до комунальної власності Вигодянської сільської ради рухомого майна (транспортних засобів)».

2) Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Біляївського району у комунальну власність Вигодянської сільської територіальної громади Біляївського району Одеської області закладів освіти.

3) Про надання згоди щодо прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл. селища, міста Біляївського району Одеської області до комунальної власності Вигодянської сільської ради індивідуально визначеного майна, що використовується закладами освіти.

4) Про надання згоди щодо прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Біляївського району Одеської області до комунальної власності Вигодянської сільської ради індивідуально визначеного майна, що перебуває на балансовому обліку у відділі освіти Біляївської районної державної адміністрації.

5) Про надання згоди щодо прийняття шкільного автобусу «Еталон» А081 16Ш-0000040 до комунальної власності Вигодянської сільської ради, що перебуває на позабалансовому обліку Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

6) Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Біляївського району до комунальної власності Вигодянської сільської ради — автобусу КАВЗ-3976.

7) Про внесення змін до рішення сільської ради до рішення № 17 – VII скликання від 10 грудня 2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Вигодянської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».