В міській лікарні Чорноморська на Одещині триває реалізація проєкта реставрації та облаштування сучасного приймального відділення. Роботи тривають в рамках президентської програми «Велике будівництво».

18 січня, лікарню відвідали директорка департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва і голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Одеської облради Дмитро Чапір.

В інтерв’ю «Тезіс», Дмитро Чапір розповів, що робочий виїзд здійснено з метою моніторингу та контролю за використанням державної субвенції в регіоні, виділеної на реалізацію заходів державної програми «Велике будівництво».

На завершенні робіт, місто на березі Чорного моря має отримати сучасне приймальне відділення лікарні, яке наповнять новим необхідним технологічним обладнанням. Це дасть можливість, надати чорноморцям якісні медичні послуги, що відповідатимуть всім вимогам.

Зазначимо, що Чорноморська міська лікарня визначена, як опорний заклад охорони здоров’я, для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.