Одеські кандидати на участь в Олімпіаді завоювали повний комплект медалей у змаганнях шаблістів на «Турнірі найсильніших фехтувальників України», який відбувся на олімпійській базі в Конча-Заспі. Чемпіоном став Андрій Ягодка, срібну медаль завоювала Олена Кравацька, бронзу – Аліна Комащук.

Про що повідомляють у відділенні НОК України в Одеській області.

Сам турнір відбувся 23 січня. У фінальному поєдинку Андрій Ягодка переміг Юрія Цапа (Миколаївська) – 15:12. У чвертьфіналі найсильніший шабліст України останнього десятиріччя здолав іншого одесита – 16-річного Івана Гайсіна (15:6), який в підсумку став 8-м, а в півфіналі був сильнішим за Богдана Платонова (Черкаська) – 15:12.

У збірної України (і чоловічої, і жіночої) з фехтування на шаблях залишився лише один турнір в рамках олімпійського відбору – вони мали відбутися 20-22 березня 2020-го (у жінок – в Сент-Нікласі, у чоловіків – в Будапешті), але були скасовані через коронавірус.

На разі міжнародний календар у фехтуванні невідомий.