Одеські спортсмени завоювали 8 медалей, з яких 2 золоті, в 1-му турі чемпіонату України зі стендової стрільби.

Про що повідомляє пресс-служба відділення НОК України в Одеській області.

Змагання проходили в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині.

Серед жінок перемогу здобула володарка олімпійської ліцензії Ірина Маловічко, яка за сумою кваліфікації та фіналу розбила 152 мішені. На другому місці ще одна одеситка – Вікторія Науменко (150).

У змаганнях чоловіків бронзовим призером став Іван Лоік – 163 очки. У кваліфікації він розбив 116 мішеней зі 125-ти, у фінальній частині бив майже без промаху – 47 з 50-ти, але лідера не наздогнав. Серед юніорок також бронзову медаль завоювала Мілана Грачова (61).

В змішаній командній категорії збірна Одеської області у складі Ірини Маловічко, Івана Лоіка, Олексія Нуменка і Юрія Шептицького стали другими. Вони набрали таку ж кількість балів, як і львів’яни, але у суперників був кращий показник в останній серії (83-81).