Головна нагорода — дитячий сміх та вдячні очі!

Нещодавно наповнилися веселим дитячим галасом площа будівництва православного храму біля амбулаторії села Вигода. Тут декілька тижнів тому встановлено сучасний дитячо-розважальний комплекс-майданчик. Батьки не в змозі відірвати дітей від гри на відкритому повітрі, а малеча задоволено сміючись невгамонно змінює одну гойдалку за іншою.

Без зайвих слів, це є головним індикатором громадської діяльності місцевої представницької влади, відмічають у Біляївській районній організації політичної партії “Довіряй ділам”. Йдучи на вибори восени 2015 року, політсила у своїй програмі відмітила пріоритетний розвиток саме дитячої та спортивно-юнацької інфраструктури на селі.

Починаючи з 2016 року та по сьогоднішній день, на території низки сіл Біляївського району — 13 дитячих майданчиків, більша частина з яких вже повноцінно функціонує, а інші ось-ось мають бути встановлені. Через довгі роки, з дня оголошення України незалежною державою, тільки тепер у селах Березань, Мирне, Дачне, Іллінка, Маринівка та Вигода з’явилися нові місця дитячого щастя, веселощів, спілкування і активного розвитку.

Наразі спортсмени та школяри Набережного, Августівки та Дачного вже не один матч зіграли у своїх населених пунктах на нових спортивних майданчиках зі штучним покриттям. Мешканці Вигоди, Великого Дальника, Іллінки та Дачного (ще одного комплексу) — з нетерпінням чекають цього року на свої місця фізичного, психологічного і розумового розвитку. Необхідна інфраструктура допоможе дітям розвинути наявні навички, а батькам помітити таланти або просто схильність до певного виду спорту.

“Наша мета як представників громади в органах влади відчувати соціальні потреби населення, та докладати всіх зусиль на їх задоволення. За допомогою співфінансування з усіх рівнів місцевого бюджету, командній роботі, взаємодії з виконавчою владою, ми йдемо шляхом всебічного розвитку наших дітей, юнаків і родин в цілому. Людський ресурс — це найдорожче і найголовніше, що в нас є”, — ділиться Дмитро Чапір, голова районного осередку “Довіряй ділам” та депутат Одеської обласної ради.

Всі ми родом з дитинства, яке на жаль швидко минає. Що ми відчуваємо в ті миті, бачимо, чуємо за ці короткі роки, неодмінно залишиться з нами у подальшому. Коли діти переповненні емоціями радості і енергією життя, залишається велика надія на велике майбутнє нашої великої громади — України.