На Міжлиманні Одеської області розпочали поточний дрібний ремонт на ділянці автодороги загального користування Р-71. Протяжність робіт складає близько 5 км.

Про що на своїй сторінці у Facebook, 6 липня повідомив Петро Колісніченко, депутат Біляївської райради від фракції політпартії «Довіряй ділам».

В результаті численних звернень минулоріч, ділянку дороги між в’їздом у село Августівка на автодорозі Р-71 та населеним пунктом Черевичне, вдалося включити до плану робіт-2020 балансоутримувача автошляху ДП «Служба місцевих автомобільних доріг».

Багато років сполучення між селами Августівської сільради знаходилось вкрай незадовільному стані. За результатами комісійного обстеження, на дорозі зафіксовані значні пошкодження, внаслідок довготривалого руху великовантажного транспорту, автобусів, а також недотримання міжремонтних термінів.

Після крайнього осінньо-зимового періоду, дорожнє покриття вкрилося вибоїнами та ямами. Що значно заважало рухові маршрутних автобусів з міста Одеси, шкільних автобусів та спеціального транспорту.