Спортсмени Одеської області завоювали чотири медалі, дві з яких золоті, на чемпіонаті України серед юніорів, який відбувся в Луцьку 12-13 серпня.

Про що повідомляють на сайті НОК України в Одеській області.

У змаганнях взяли участь 405 спортсменів, які представляли 24 області.

18-річна вихованка СДЮСШОР «Динамо» легкої атлетики Фаіна КАРА (тренер – Олексій БАСАРСЬКИЙ) завоювала дві медалі: золоту – в своєму профільному виді – 100 м з/б з особистим рекордом 13,87, і бронзову – на стометрівці (12,13).

UkrChamp Jun 05

Цей результат відзначив старший тренер збірної України з резерву Андрій КАРАТЄЄВ в інтерв’ю пресслужбі ФЛАУ: «Це дуже високий результат – не так часто наші бар’єристки в юніорському віці вибігають з 14-ти секунд»

18-річний вихованець відділення легкої атлетики ДС «Шкільний» міста Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ (тренери – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК) став переможцем у потрійному стрибку з результатом 15 м 60 см, який є його особистим рекордом на відкритому повітрі. Срібного призера – Владислава Харченка з Харкова – він випередив на 37 см. Відзначимо, що в чотирьох з шести спроб легкоатлет із Чорноморська стрибну за позначку 15 м (15,56; 15,30; 15,60; 15,52). У стрибках в довжину Владислав став 4-м (6,97 м)

Бронзовим призером змагань став 17-річний спортсмен КДЮСШ міста Чорноморська Павло ПЕРЕСУНЬКО (тренер – Микола МАЛЮТІН), який на дистанції 3000 м з/п показав результат 9.56,21, що є його особистим рекордом.