Суд оштрафував військовослужбовця за появу на території військової частини в нетверезому стані.

За повідомленням прес-служби суду, 30 жовтня суддя Біляївського районного суду Одеської області, розглянувши матеріали, які надійшли від командира військової частини А1942 с. Радісне на Біляївщині, визнав винним військовослужбовця у вчиненні адміністративних правопорушень.

На підставі статті 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення суддя остаточно наклав адміністративне стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення, передбаченої частиною 3 статті 172-20 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі двохсот п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3655 гривень.

Військовий проходив службу у частині А1942 на посаді водія-заправника відділення підвозу паливно-мастильних матеріалів взводу матеріального забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення військової частини А 1942 (сержант), в умовах особливого періоду, з метою ухилитися від виконання обов’язків військової служби, не з’явився на військову службу без поважних причин та 12.10.2020 року був відсутній на службі без дозволу командирів та начальників, обов’язки, визначенні за посадою, не виконував, а проводив час на власний розсуд.

Крім того, 13.10.2020 року, військовослужбовець під час виконання обов’язків військової служби в добовому наряді, на території вищевказаної військової частини, перебував у стані алкогольного сп’яніння, що підтверджено протоколом від 14.10.2020 року.