Правоохоронці затримали зловмисника під час чергового телефонного мінування будівлі суду. В дні судових засідань анонім здійснював повідомлення про мінування суду, чим зривав та переносив судові процеси.

Про що повідомляють на сторінці Fb Управління Служби безпеки України в Одеській області.

Мешканець Одеси системно повідомляв про псевдомінування споруд державних органів та окремих комерційних структур. Причетний до здійснення майже 30 завідомо неправдивих повідомлень щодо мінування державних судових установ на території м.Одеси та інших регіонів держави впродовж 2019-2020 років.


Читайте також:


Оперативники СБУ встановили, що зловмисник є одним з фігурантів кримінального провадження за фактами шахрайства в особливо великих розмірах, яке слухається в одному з районних судів м.Одеси. В дні судових засідань анонім здійснював повідомлення про мінування суду, чим зривав та переносив судові процеси.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, вчинене повторно) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.