МЕДИКИ НАЗВАЛИ ПРОДУКТИ, ЯКІ ПРИСКОРЮЮТЬ СТАРІСТЬ: ВИ БУДЕТЕ ЗДИВОВАНІ

Старіння — неминучий процес, який запускається в організмі вже після 20 років, проте, є речі, які можуть як уповільнити, так і прискорити його. Особливо важливу роль в цьому питанні відіграє харчування.  

Деякі продукти здатні уповільнити процеси старіння завдяки високому вмісту антиоксидантів і корисних жирних кислот, в той час як інші роблять прямо протилежний ефект. Від чого варто відмовитися, аби зберегти молодість як можна довше, далі в матеріалі.

Червоне м’ясо

Червоне м’ясо, особливо свинина, збільшує ризик ушкодження організму вільними радикалами. Вони запускають незворотні окислювальні процеси в клітинах, що значно прискорює процеси старіння як ззовні, так і зсередини.  Якщо ви не дотримуєтеся рослинної дієти, віддавайте перевагу курці (вона не тільки більш дієтична, але і містить велику кількість колагену) в парі з салатом із зелених овочів.  Вони багаті антиоксидантами, мінералами і клітковиною.  Те ж саме стосується всіх м’ясних делікатесів — шинка і різного виду ковбаси, як правило, містять багато солі і консервантів і ніякої користі для організму не несуть.

Чорний чай

Так, виявляється, не всі чаї однаково корисні. Чорний чай багатий рослинними з’єднаннями, які сприяють зневодненню шкіри.  Як відомо, суха шкіра набагато більше схильна до появи зморшок і в’ялості, тому з цим напоєм варто бути обережнішими.  Замініть його на зелений або трав’яний чай — вони містять безліч антиоксидантів.  Якщо від чорного чаю вже зовсім не хочеться відмовлятися, візьміть у звичку випивати склянку чистої води після кожної чашки улюбленого напою — це допоможе уникнути зневоднення і виведе з організму токсини.

Лимони

Напевно, найнесподіваніший пункт в цьому списку — лимони.  Незважаючи на високий вміст вітаміну С (одного з головних противікових вітамінів), кислі цитруси містять масу інших речовин, які несприятливо позначаються на стані організму.  Фруктові кислоти, що знаходяться в лимонах, можуть надавати занадто агресивну дію на організм, в тому числі руйнувати молекули колагену.  Крім того, ми часто компенсуємо лимонну кислинку великою кількістю цукру, що призводить до маси неприємних наслідків.