Члени комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Одеської обласної ради на чолі з її головою Дмитром Чапіром із робочим візитом відвідали обласну клінічну лікарню.

В ході робочої зустрічі вони поспілкувалися з генеральним директором КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» Юрієм Гульченко. Депутати обласної ради детально ознайомилися з особливостями функціонування відділення трансплантації та діалізу, поспілкувалися з тамтешніми лікарями та пацієнтами. Завідувач відділення запевнив, що витратних матеріалів необхідних для надання якісної допомоги пацієнтам вистачить до кінця березня. Потім централізованих поставок очікують від МОЗ та НСЗУ.

Також Дмитро Чапір разом із колегами побував у приміщеннях, що відведені під кафедри Одеського національного медичного університету ( ОНМедУ) та зустрівся із викладачами навчального закладу. Предметом для обговорення стало питання розробки механізму плідної співпраці вишу з лікарнею із залученням до цього профільної комісії Одеської обласної ради.

Нагадаємо, за минулий рік медзаклади Одещини отримали за «ковідними» пакетами понад 630 млн гривень

Більше новин читайте на сторінці «Тезис Одесчины» у Facebook.