Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Одеської обласної ради Дмитро Чапір з робочим візитом відвідав Одеський обласний ендокринологічний диспансер.

В рамках зустрічі депутат поспілкувався з директором КНП Ольгою Агафоновою. Основним питанням стало своєчасне забезпечення пацієнтів необхідною кількістю інсуліну. Слід зазначити, що віднедавна саме КНП «Одеський обласний ендокринологічний диспансер» стало основною розподільчою точкою інсуліну на Одещині.

За словами Ольги Агафонової, на сьогоднішній день речепти на інсулін в регіоні виписують 54 лікарі. А відстежити кількість пацієнтів та виданних їм рецептів можа за допомогою створеного реєстру.

Директор ендокринологічного диспансеру запевняє – затримок із відпуском рецептів в регіоні не існує. Ба більше ціна на ліки на Одещині нижча за рекомендовану по країні. Аби мати можливість всебічно контролювати процес виписування та реалізації рецептів інсуліну пацієнтам, директор КНП регулярно спілкується та постійно підтримує зв’язок з відповідальними за це лікарями.

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Одеської обласної ради Дмитро Чапір запевнив – місцева влада й надалі буде підтримувати медзаклад, адже вони мають об’єднати зусилля заради здоров’я одеситів.

«Финансирование будет осуществляться за счет НСЗУ. Но, тем не менее, это не означает, что мы должны снять с контроля общую ситуацию. Вне зависимости от того, из какого бюджета оно будет финансироваться, я считаю, что мы должны укрепить коммунальное предприятие, которое должно держать все на контроле, иметь для этого все технические и финансовые возможности».

Нагадаємо,  в Одеському областному онкодиспансері відкрили реєстратуру європейського рівня.

Більше новин читайте на сторінці «Тезис Одесчины» у Facebook.