Одеська область отримала 25 900 вакцин AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19 — на Одещині стартувала всеукраїнська вакцинація проти коронавірусної інфекції.

Про що повідомляють в Одеській ОДА.

Вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Її схвалено ВООЗ і вона вже використовується у Великій Британії, Європейському Союзі та Індії.
На першому етапі вакцину отримають медичні працівники стаціонарів, які надають допомогу хворим на короновірусну хворобу (таких в Одеській області – 3 547 осіб).

Як ми раніше повідомляли, перше щеплення від COVID-19 в регіоні отримав лікар-інфекціоніст, завідувач дитячого відділення Одеської міської клінічної інфекційної лікарні Сергій Костенко. Він працює в інфекційній лікарні, щодня контактує із хворими на коронавірус. Бажає захистити своє здоров’я та здоров’я рідних.


Сергій говорить: «Вже давно працюю в інфекційній лікарні й добре знаю наскільки небезпечними є будь-які інфекційні захворювання. Як лікар і як батько розумію всю важливість щеплення для запобігання інфекційним хворобам. Під час нещодавнього спалаху кору, ми бачили які катастрофічні результати може мати відмова від щеплення. Нинішня пандемія триває вже рік і вакцинація зможе зупинити її та врятувати тисячі життів. Крім того, розумію, що у випадку захворювання велика кількість пацієнтів може лишитись без кваліфікованої медичної допомоги».