Екстренер «Чорноморця» та ректор університету імені Ушинського стали Почесними громадянами Одеської області.

Одеська обласна рада з нагоди 89-ї річниці з дня утворення області відзначила видатних жителів регіону. Про це стало відомо під час святкової колегії в Одеській облдержадміністрації 26 лютого.

Звання Почесного громадянина Одеської області отримали колишній головний тренер «Чорноморця», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Семен Альтман і ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського, заслужений діяч науки і техніки України Олексій Чебикін.

Ще в 2009 році Одеська обласна рада запровадила обласну відзнаку – звання «Почесний громадянин Одеської області». Це є вищим знаком вдячності територіальної громади Одеської області громадянам, які мають видатні заслуги, зробили вагомий внесок у розвиток Одеської області, її економіку, охорону здоров’я, освіту, науку, культуру, спорт, проводили багаторічну активну господарську, благодійну, просвітницьку, громадську й іншу діяльність, що сприяли підвищенню ролі та авторитету регіону в Україні і на міжнародній арені.

Семен Йосипович Альтман — 74 роки, український футбольний тренер, у минулому — радянський футболіст, воротар.
Олексій Якович Чебикін — 71 рік, український психолог, вчений у галузі загальної і педагогічної психології, академік, ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що сьогодні, Одеська область святкує 89-річницю з дня утворення. З цієї нагоди відбулось засідання колегії Одеської облдержадміністрації.

В залі засідань адміністративного будинку 2 Одеської обласної ради, з конкретною аналітично-програмною доповіддю виступив Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, доповнили своїм баченням Голова Одеської облради Григорій Діденко і мер Одеси Генадій Труханов.

На знак підтвердження намірів було підписано Меморандум про співпрацю між Одеською ОДА, Одеською облрадою, Одеською міськрадою і Всеукраїнською Асоціацією ОТГ.