Капітальний ремонт Будинку культури в с. Холодна Балка Нерубайської сільської територіальної громади на Одещині опинився під загрозою зриву.

Про що стало відомо, з матеріалів засідання постійної комісії Одеської обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності від 18 березня.

Члени профільної комісії здійснили перерозподіл бюджетних коштів у сумі 3 млн гривень, які були виділені на капремонт сільського закладу культури під час сесії депутатським корпусом облради минулого скликання.

Як стало відомо, члени профільної комісії керувались клопотанням сільського голови Нерубайської сільської ради Олега Мишаглі про необхідність перерозподілу:

  • 500 тис гривень на капітальний ремонт закладу культури у с. Алтестове;
  • 2.5 млн гривень на ремонт дорожнього покриття.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що в с. Холодна Балка заклад культури значно потерпів внаслідок пожежі ще 2011 року. Внаслідок чого тривалий час мешканці приміського села не мають будівлі для розвитку дітей та молоді, а також культурно-масового дозвілля. Після пожежі десять років потому, творчі колективи — лідери районних та міжнародних конкурсів вимушені займатись без крівлі над головою та матеріально-технічної бази.

Фото Холоднобалківського БК 2019 року