Сьогодні, 30 березня обласна представницька та виконавча влада відвідали медичні заклади на півночі Одещини.

Робоча група у складі першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Бориса Волошенкова та голови постійної комісії Одеської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Дмитра Чапіра, у рамках робочого виїзду відвідали Подільську міську клінічну лікарню.

Оглянувши приймальне відділення, що знаходиться на фінальній стадії будівництва, представниками місцевого самоврядування було надано доручення щодо пришвидшення темпів робіт. Міська лікарня потребує роботи у повній потужності.

Також, особливу увагу було приділено станції екстреної медичної допомоги, що також знаходиться у Подільську. За дорученням голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гринивецького та голови Одеської обласної ради Григорія Діденко, вже незабаром там буде проведено комплекс заходів для поліпшення умов праці та матеріально-технічної бази закладу.

Як зазначають у робочій групі, це має позитивно вплинути на роботу станції, що працює задля охорони життя та здоров’я громадян Одещини.

Наступним містом робочого дня стала Балта та її заклади охорони здоров’я.