В Теплодарі на Одещині обмежили відвідування закладів освіти учням 1-11 класів та заборонили всі масові релігійні заходи і обряди в закритих приміщення.

Про що повідомляють на сайті Теплодарської міськради з посиланням на на позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету — 05 квітня.


Читайте також:

Одесситы и гости города поделились мнением о возможном ужесточении карантина в регионе (видео)


Було прийнято рішення про заборону на території міста Теплодар всіх масових релігійних заходів та обрядів в закритих приміщення (крім проведення заходів на відкритому повітрі, уникаючи масового скупчення людей, зберігаючи соціальну дистанцію та використовуючи захисні маски і антисептики зі здійсненням обов’язкового контролю за станом здоров’я учасників).

Також під заборону потрапило відвідування закладів освіти учням 1-11 класів незалежно від форми власності її здобувачами, в тому числі шкіл естетичного виховання дітей. Заклади загальної середньої освіти та естетичного виховання дітей з 05 квітня 2021 року переведені на дистанційну форму навчання.


Читайте також:

На Одещині триває заборона відвідування закладів освіти — профільний Департамент