Керівнику “зразкової” циркової студії «Каскад» комунального закладу Южненської міської ради “Міський палац культури “Дружба” Миколі Дулову, призначено стипендію Одеської обласної державної адміністрації ветеранам культосвітньої роботи.

Про що повідомляють на сайті Южненської міськради з посиланням на розпорядження Одеської ОДА №274/од-2021 від 23.03.2021 року “Про призначення стипендії Одеської обласної державної адміністрації ветеранам культосвітньої роботи” .

Микола Степанович Дулов, артист цирку з понад двадцятирічним досвідом роботи у СоюзДержЦирку. Працював під керівництвом народного артиста Мілаєва Є. Т. у еквілібристичному номері «Рекордсмени балансування, що виконувався на драбинах.

За часи роботі у цирку Микола Степанович бездоганно освоїв такі циркові жанри, як: ручний еквілібр, повітряна гімнастика, еквілібр на першах та багато інших. Йому аплодувала вся Європа, а сьогодні овації зривають вихованці Миколи Дулова.

Уже шістнадцять років артист цирку успішно розвиває на базі ПК Дружба зразкову циркову студію «Каскад», яка, до речі, є єдиною у східній частині Одеської області.

За час викладацької роботи у ПК Дружба Микола Степанович успішно передає власний досвід своїм вихованцям. Колектив виступає на міжнародних конкурсах, завойовує перші місця та гран-прі. Випускники южненської циркової студії «Каскад» з легкістю поступають у Київську муніципальну циркову академію, а по закінченню навчання працюють у професійних цирках по всьому світу.

Так, наприклад, випускницям минулих років Марії Бакалкіній та Стасів Ользі уже підкорилися Франція, Іспанія, Німеччина, Білорусія і не лише.

Талановиті випускники попередніх років Зайчинкова Марія, Першин Андрій, Марія Бакалкіна, Анастасія Шаманаєва, Вікторія Шевченко.