Уряд погодив розподіл додаткової дотації між місцевими бюджетами Одеської області — виплата заробітної плати та оплату енергоносіїв.

Про що повідомляють в Одеській ОДА.

Громади Одеської області вже отримали частину додаткової дотації у сумі 55,3 млн грн. А після рішення Уряду, громади отримають додатково ще 25,0 млн грн.

Як зазначають в облдержадміністрації, це дозволить до кінця 2021 року забезпечити своєчасну виплату зарплати освітянам та оплатити  комунальні послуги медичним закладам Одещини.

Уряд, на черговому засіданні, вніс зміни у додаток 14 про розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2021 р. №98, щодо розподілу додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я між місцевими бюджетами Одеської області.

За словами голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького, прийняття цього розпорядження підвищить рівень фінансового забезпечення місцевих бюджетів Одеської області та забезпечить виплату заробітної плати та оплату енергоносіїв.