До переліку функцій в Електронному кабінеті водія додали ще один корисний сервіс – замовлення страхового поліса на авто онлайн.

Про що повідомляє Регіональний сервісній центр ГСЦ МВС в Одеській області.

За два тижні до закінчення терміну дії страхового полісу колір його позначки зміниться і власник транспорту зможе вчасно оформити новий, також онлайн. А громадяни пільгових категорій зможуть замовити страхові поліси із знижкою, головне – вказати документ, що підтверджує статус.

Як додатково нагадають в регіональному ценрі, в Електронному кабінеті водія можливо здійснити обмін та відновлення посвідчення водія, призначити належного користувача на авто, відстежувати та сплачувати штрафи за порушення ПДР, за необхідності – верифікувати водійські документи, отримати витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів та замовити індивідуальні номерні знаки.

Із запитаннями та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044) 290 19 88. Також консультації надаються на офіційній сторінці в Facebook, а відповіді на поширені питання та новини сервісних центрів МВС можна знайти на офіційному сайті.