19 червня у Парку перемоги відбудеться наймасовіша спортивна подія в Одесі — Олімпійський день, який проводиться щорічно з нагоди створення Міжнародного олімпійського комітету.

Про що повідомляє Прес-служба відділення НОК України в Одеській області.

Центральною локацією святкування Олімпійського дня в Одеській області стане Парк Перемоги, де відбудеться головна подія свята – масовий пробіг, в якому може взяти участь кожен бажаючий.

Залежно від вікової групи учасникам буде запропоновано подолати від п’ятдесяти до п’ятисот метрів. Кращі — чемпіони і призери — отримають призи від відділення НОК України в Одеській області, а всі спортсмени – сертифікати учасника Олімпійського дня.

Крім того, пробіги, присвячені цій знаменній події, відбудуться у всіх районах області.

Відзначимо той факт, що щорічно Олімпійський день, який присвячено дню створення Міжнародного Олімпійського комітету, відзначають майже у 200 країнах світу. Україна долучилася до святкувань у 2005-му. У 2019-му святкування Олімпійського дня було приурочене до 125-річного ювілею створення МОК.

Традиційно в олімпійському дні візьмуть участь зірки одеського спорту різних років. Крім того, серед учасників олімпійського свята керівники одеських вишів, фізкультурно-спортивних товариств та організацій.

Святкову атмосферу ви зможете відчути вже на відкритті, де візьмуть участь і відомі танцювальні колективи міста, і представники найрізноманітніших видів спорту – карате, черлідінгу та інших.

Реєстрація учасників пробігу розпочнеться о 9.00, безпосередньо на місті подій – у Парку Перемоги навпроти Палацу спорту. Урочиста церемонія відкриття – о 10.00, а вже після неї – об 11.00 розпочнуться забіги, де, повторимо, може взяти участь кожен бажаючий!