Виставка під назвою «КОЛАБОРАЦІЯ» відкрилась вчора в
Біляївському міському будинку культури на Одещині.

Про що повідомляють в Біляївській міській раді.

Як йдеться, це спільна виставка Маріанни Панасюк, народної майстрині з витинанки та Сергія Гуменюка, фотохудожника, заслуженого діяча мистецтв України. Маріанна та Сергій є співробітниками Одеського обласного центру української культури. Митці популяризують мистецтво витинанки та фотографії на Одещині.

На глядацьку аудиторію митці презентували успішний результат співпраці: творчий проект «Гра у казку», метою якого є поєднання двох видів мистецтв: фотографії і витинанки.

Вперше проект був презентований в Южненській художній галереї. Його продовженням є оновлена та доповнена новими роботами експозиція.

Роботи Маріанни виконані переважно в народному стилі. Це витинанки з зображенням прадавнього оберегу «дерева життя» (дерева роду). Нове дихання у витинанці прослідковується в змережених об’ємних віконцях та витинанках – панно. Зокрема, панно «Етно – ялинки» застосовуються для оформлення глядацької зали Одеського обласного центру української культури під час зимових свят.

Роботи Сергія органічно поєднують різні сюжети – вражаючі види, етнічні нариси, стародавні традиції, експерименти з форматом і фактурою.

Виставка працюватиме з 1 по 16 липня з 9.00 до 17.00 щобудня.