В КНП «Одеський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Одеської обласної ради» відмовились спілкуватись з представником ЗМІ.

Про що повідомив журналіст «Тезис Одещини» під час відвідування комунального підприємства обласного підпорядкування.

18 червня, під час крайнього пленарного засідання сесії Одеської обласної ради, депутати прийняли рішення «Про припинення комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни Одеської обласної ради» шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний очний шпиталь інвалідів війни» Одеської обласної ради».

Редакція мала на меті дізнатися у керівництва обласного госпіталю, як саме наразі працює підприємство, які кроки вже зроблені щодо виконання прийнятого радою рішення та таке інше.

Нажаль головного лікаря Петра Волкова на робочому місці не виявилось. На прохання поспілкуватись з кимось іншим із адміністрації закладу, секретарка приймальної взяла на себе відповідальність відповісти за всіх відразу — крім головного лікаря ніхто інший спілкуватись з журналістом не буде.

Нагадаємо, раніше «Тезис Одещини» вже робила репортаж з КНП «Одеський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Одеської обласної ради»:


https://youtu.be/dAYnAadhKsU