23 липня в Токіо відкриваються ХХХІІ Олімпійські ігри, в яких візьмуть участь 7 спортсменів Одеської області. Вони розпочнуть свою участь у другий день змагань, коли на арену вийде тенісистка Даяна Ястремська.

Про що повідомляє Відділення НОК України в Одеській області.

За спортсменами Одеської області зможемо спостерігати кожного дня – звісно ж, в разі успішного проходження турнірною сіткою.

Змагання в одиночному розряді в тенісі завершаться 31 липня, в парному – 1 серпня, а в боксі – в останній день Олімпіади, а саме 8 серпня.

Першою можливість завоювати медаль для Одещини матиме вихованка олімпійського чемпіона Миколи Мільчева – Ірина Маловічко, яка 25-26 липня боротиметься за нагороди на круглому стенді. Тож саме до трьох названих вище спортсменів буде прикута увага одеських вболівальників на першому тижні змагань (до 1 серпня).

Упродовж другого повного тижня Олімпійських ігор ми спостерігатимемо за змаганнями за участю: веслувальниці Анастасії Тодорової – вона виходитиме на воду чотири дні (2-3 та 6-7 серпня), адже виступатиме в двох видах програми (байдарка-четвірка і байдарка-двійка, 500 м), каратисток Анжеліки Терлюги (5 серпня) і Аніти Серьогіной (6 серпня), а також борця вільного стилю Василя Михайлова (5-го і, сподіваємося, 6-го серпня) і, маємо надію, боксера Цотне Рогави.

Як звертають увагу вболівальників, час проведення змагань зараз має загальний характер (в тенісі вказаний лише початок, адже тривалість матчів нерегламентована), і точний час змагань за участю саме спортсменів Одеської області, на тій, чи іншій стадії, буде відомий ближче до їх початку.

Трансляції ХХХІІ Олімпійських ігор дивиться на каналі «UA-перший» — офіційного мовника змагань, а також на сайті suspilne.media. Ну а за результатами спортсменів Одеської області стежте на ресурсах відділення НОК України в Одеській області: сайті, на фейсбуку: facebook.com/noc.odessa і в телеграмі: t.me/NOC_Odessa.

Детальний розклад змагань за участю спортсменів Одеської області: в спеціальному розділі сайту відділення НОК України в Одеській області: noc-odessa.org.ua/tokio2021/rozklad.html