14 липня, під час чергового засідання постійної комісії Одеської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики розглянули питання щодо звернення трудового колективу КНП “Білгород-Дністровський спеціалізований будинок дитини”.

Як стало відомо нашому корреспонденту в залі засідання, спецбудинок дитини ще з 1985 року почав приймати особливих дітей з вадами нервово-психічної системи, його потужність розрахована на 300 осіб. Тут працювали висококваліфіковані співробітники, вихователі та медперсонал, логопеди. масажисти, кабінет раннього втручання та інше. На даний час, вихованців перевезено в інші заклади області, а робітників звільнено у зв’язку з ліквідацією  підприємства. Персонал занепокоєний щодо свого подальшого працевлаштування, а також стосовно виплати заробітної плати за минулий період.

Зазначимо, що питання Білгород-Дністровського спеціалізованого будинку дитини вже неодноразово розглядається профільною постійною комісією облради діючого скликання. Наприклад, ми вже розповідали про борги КНП у своєму репортажі із засідання профільної комісії в кінці 26 травня.

Депутати розглянули скаргу трудового колективу та зі свого боку сприяли у розрахунку і виплаті коштом обласного бюджету зарплати працівникам спецбудинку дитини. Постійна комісія під головуванням Дмитра Чапіра, тримає на своєму контролі питання та одноголосно наполягає щодо необхідності переводу робітників до підприємства з новою назвою, при цьому не дивлячись на напрямок його майбутньої діяльності, соціального чи то у сфері охорони здоров’я. 

За рекомендацією постійної комісії, департаментом соцполітики ОДА вже був проведений аудит спецбудинку дитини і як стало відомим під час засідання, скоріш за все отримана інформація буде передана до правоохоронних органів для подальших дій і встановлення винуватих. 


Читайте також:

Депутаты Одесского облсовета инициировали проверку Белгород-Днестровского дома ребенка

На черговому засіданні комісії з охорони здоров’я і соцполітики Одеської облради розглянули ряд найважливіших питань