16 і 17 вересня 2021 року в Одесі пройде VI Міжнародний Investment Promotion Forum Odesa 5Т & Odesa Region, про що повідомляють в міськраді. 

Перший день, 16 вересня, пройде в Садах Перемоги.

Як йдеться, Odesa 5T об’єднує проєкти за п’ятьма основними векторами розвитку міста: туризм, транспорт, технології, торгівля, траст.

Цього року формат заходу буде розширено для спільної презентації інвестиційного потенціалу Одеси та Одеської області.

Ключовими темами ділової програми стануть питання стратегії розвитку Одеси до 2030 року. Будуть обговорюватися такі питання, як: розвиток вільної зони для ревіталізації, ефективна взаємодія порту й міста, колаборація регіональної, місцевої та державної влади. Особливу увагу буде приділено проблемі дамби Хаджибейського лиману, яка вимагає комплексного вирішення.

У рамках заходу відбудеться презентація бізнес-візії «Велика Одеса — 2050». Ініціатором виступить спільнота підприємців Odessa Business Club.

Шостий рік поспіль Odesa 5T стане майданчиком для презентацій бізнесу й стартапів, місцем зустрічі з новими партнерами, інвесторами, бізнес-ангелами, платформою для знайомства з потенціалом Одеси, бізнес-спільнотою Одеси, України та світу.

У події візьмуть участь провідні українські та міжнародні спікери.

Детальна Програма.