В Одеській обласній раді постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціальної політики планомірно працює над покращенням медичних установ обласного підпорядкування.

В результаті роботи профільної комісії під головуванням Дмитра Чапіра, на серпневій сесії обласної ради заклали необхідні бюджетні кошти щодо капітального ремонту будівлі КНП «Одеський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» ООР».

Спеціалізована установа — комунальне некомерційне підприємство, донедавнього часу обслуговувало пільгову категорію громадян, а наразі не функціонує вже більше року.  Будівля зносилась та потребує капітального ремонту.

Зазначимо, що за рішенням сесії обласної ради КНП «Одеський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» припинено, шляхом приєднання до КНП «Одеський обласний очний шпиталь інвалідів війни».

Як розповідає Дмитро Чапір, завдяки підтримці голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького, голови Одеської обласної ради Григорія Діденко і колег по депутатському корпусу, стало можливим виділення необхідного фінансування на капітальний ремонт колись госпіталя інвалідів та ветеранів війни.

— Можу з усією відповідальністю сказати: ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб найближчим часом відремонтований госпіталь на 16-й станції Великого Фонтану зміг надавати якісні медичні послуги!, — зазначає Дмитро Чапір, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Профільна постійна комісія обласної ради продовжує працювати над поліпшенням медичних установ обласного підпорядкування, а тим самим і над поліпшенням якості та доступності медичних послуг.