У роботі комітету ВРУ взяли участь глави Одеської ОДА та Одеської облради Сергій Гриневецький та Григорій Діденко, а також перший заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков, заступник з гуманітарних питань Свілана Фабрикант і голова постійної комісії Одеської облради з питань охорони здоров‘я та соціальної політики Дмитро Чапір.

На порядку денному роботы Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики наступі питання:

-Про стан запобігання і протидії корупції в публічній і приватній сферах суспільних відносин в Одеській області

-Про створення працівниками Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків і ряду тренажерних центрів у м. Одеса штучних перешкод (можливого зловживання своїм службовим становищем) для переатестації моряків з метою подальшого працевлаштування на суднах закордонного плавання.

-Про незаконне будівництво в акваторії Ізмаїльського морського порту та законність здійснення в порту навантажувально-розвантажувальних робіт ПрАТом «Дунайсудноремонт».

-Про інформацію щодо можливих зловживань посадових осіб Державного підприємства «Одеський морський торговельний порт» під час здійснення діяльності «Євротерминал». 

-Про інформацію стосовно керівництва Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки щодо вжиття заходів із запобігання корупції у сфері здійснення вагового контролю вантажних перевезень. 

-Про незаконне знесення об’єктів культурної спадщини в Центральному історичному ареалі м. Одеси.

-Про незаконну забудову на земельних ділянках спортивної інфраструктури у м. Одеса.